O nás

Mega Potisk je malá rodinná firma, která byla založena v roce 2017.

Vše začalo v roce 2016, kdy si náš zakladatel Josef objednal tričko od nejmenované konkurence. Z trička byl nadšený do doby, než ho 3x vypral. Tričko ztratilo vzhled a tvar a potisk začal praskat. Myšlenka přijít na trh s něčím novým, kvalitním, co by si on sám koupil, nastartovala další vývoj a vznik vlastní firmy.

Navštěvoval dodavatele textilu, materiálů na potisk a hlavně dodavatele kvalitních strojůNásledně testoval všechny možné kombinace, oblékal rodinu i kamarády, aby dosáhl toho nejlepšího dlouhodobého výsledku.. a povedlo se!
V dubnu 2017 Josef začal tisknout vlastní trička. Odlišnost od konkurence byla v tom, že si vždy zakládal na používání těch nejkvalitnějších materiálů a strojů, co jsou na trhu dostupné. 

V roce 2020 měl stovky spokojených, pravidelně se vracejících zákazníků a rozhodl se výrobu rozšířit o hrníčky, plecháčky a další předměty.
Znovu testoval, aby dosáhl nejlepšího výsledku, ale tento příběh už znáte.

V druhé polovině roku 2020 se začal připravovat eshop, kde právě čtete tento příběh.

V roce 2021 byl eshop úspěšně vypuštěn do světa - vyrábíme pro Vás krásné předměty z kvalitních materiálů s nádhernými, licenčními motivy, které žádná jiná konkurence nemá.
Vše vyrábíme s láskou v naší dílně. Výhradním podílem ruční práce tak vznikají originální a kvalitní předměty, které Vám budou dělat jen radost.

My jsme Mega Potisk!