Sebereflexní vesta - Mám velké ego

299 Kč
Potiskneme do 48 h Potiskneme do 48 h Potiskneme do 48 h Zvolte variantu
Velikost
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Možnost vest i v ORANŽOVÉ barvě. Napište nám na info@megapotisk.cz nebo do poznámky k objednávce, že si přejete změnu barvy. 

Výstražná vesta má dva reflexní pruhy a zapíná se na suchý zip.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Naše vtipná sebereflexní vesta s nápisem "Mám velké ego" je dokonalým vtipným darem pro vašeho kamaráda, který si rád zaleje svou vlastní sebejistotou a chce se bavit na vlastní účet. Tato vesta přináší lehkost a zábavu do každodenního života a ukazuje, že i když máte velké ego, můžete si udržet zdravou dávku sebeironie a smyslu pro humor.

Nápis "Mám velké ego" přináší legraci a sebeironii do každé situace. Vašemu kamarádovi pomůže si uvědomit, že sebejistota a sebevědomí mohou být vyjádřeny s humorem a lehkostí, a že není nutné brát sebe sama příliš vážně.

Naše sebereflexní vesty jsou vyrobeny z kvalitních reflexních materiálů, které zajišťují vysokou viditelnost a bezpečnost ve tmě a za snížené viditelnosti. Jsou pohodlné, nastavitelné a lehké, takže se váš kamarád bude cítit pohodlně při nošení.

Objednejte si naši vtipnou sebereflexní vestu s nápisem "Mám velké ego" jako vtipný dárek pro svého kamaráda ještě dnes a přineste mu radost, legraci a pocit sebeironie. Buďte součástí jeho vtipných příhod a přispějte k pozitivní atmosféře a radosti ve společnosti.

Ukažte světu, že i když máte velké ego, máte také schopnost se smát sami sobě a nebrat sebe příliš vážně!

 
 
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Sebereflexní vesty s vtipnými texty - Zvýšte bezpečnost se stylem a humorem
Materiál: 100% polyester
Gramáž: 120 g/m2
Barva: Žlutá
Zapínání: Zapínání na suchý zip
Určení: Unisex