Samolepka - Tvůj Instagram

Tip Doplň si svůj text
115 Kč 115 Kč 155 Kč 155 Kč 135 Kč 135 Kč od 115 Kč –31 % –31 % –29 % –29 % –29 % –29 % až –31 %
ig 1
115 Kč 115 Kč 155 Kč 155 Kč 135 Kč 135 Kč od 115 Kč –31 % –31 % –29 % –29 % –29 % –29 % až –31 % 79 Kč 79 Kč 109 Kč 109 Kč 95 Kč 95 Kč od 79 Kč
Potiskneme do 48 h Potiskneme do 48 h Potiskneme do 48 h Potiskneme do 48 h Potiskneme do 48 h Potiskneme do 48 h Zvolte variantu
Velikost
Barva
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Pro vaše auto je k dispozici samolepka s vlastním názvem z Instagramu.

Tato samolepka je vyrobena z kvalitního materiálu a je velmi snadno aplikovatelná. Naše samolepky jsou odolné vůči povětrnostním podmínkám, takže si můžete být jisti, že vydrží dlouho bez vyblednutí nebo odštěpení.

Navíc vám tato samolepka pomůže propagovat váš účet na Instagramu, protože si ji budou všímat lidé, kteří se ocitnou vedle vás v dopravních zácpách nebo na parkovištích. Objednejte si dnes tuto originální samolepku a získejte nejen ochranu vašeho vozu, ale také větší viditelnost na sociální síti.

Celková výška samolepky závisí na délce textu.
V případě delšího textu doporučujeme zvolit větší velikost. Hodně malá písmena se budou špatně lepit a samolepka bude méně odolná vůči vodě a větru.

 V případě, že si přejete jinou velikost samolepky, napište nám na info@megapotisk.cz 

*Produkty s vlastním potiskem není možné vrátit či vyměnit, děkujeme za pochopení.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Před nalepením, je důležité místo kam chcete samolepku nalepit, řádné očistit a odmastit (např. benzínový čistič apod.) 
Jinak se může stát, že samolepka se nepřilepí vůbec nebo se brzy odlepí. 

Všechny samolepky jsou z vrchní strany opatřeny průhlednou přenosovou folií pro snadnou aplikaci. Postup lepení je následující:

  1. Přitlačte přenášecí folii k motivu pomocí stěrky, houbičky nebo prsty, aby bylo možno grafiku lépe přenést na přenášecí folii.
  2. Pomalu začněte oddělovat přenášecí folii od podkladového papíru tak, aby grafika zůstala na průhledné přenášecí folii. V případě, že by se Vám nedařilo motiv takto přenést, umístěte jej na pevný podklad přenášecí folií směrem dolů, samolepku přitlačte a poté zkuste sejmout podkladový papír.
  3. Grafiku spolu s přenašecí folií umístěte na vybraný podklad, přitlačte pomocí stěrky, houbičky nebo prsty a přenašecí folii opatrně odstraňte.

 

Naše personalizované samolepky na auto vám umožní dát svému vozidlu jedinečný vzhled a vyjádřit svou kreativitu. Vyberte si a napište na samolepku svůj Instagram, YouTube, TikTok, Facebook účet nebo libovolný text, který vám přijde na mysl. Buďte v centru pozornosti na silnici a sdílejte své zážitky a zájmy s ostatními.

Naše samolepky jsou vyrobeny z kvalitního materiálu, který je odolný vůči povětrnostním podmínkám a slunečnímu záření, takže si budete moci užívat jejich vzhled dlouhodobě. Jsou snadno aplikovatelné a odstraňovatelné, aniž by zanechávaly stopy na povrchu vozidla.

Neomezujte se pouze na sociální média - využijte samolepky na auto k vyjádření svých názorů, citátů, nebo k zobrazení podpory vašeho oblíbeného týmu či značky. Možnosti jsou nekonečné!

Buďte originální a vyjádřete se prostřednictvím našich personalizovaných samolepek na auto. Objednejte si je ještě dnes a udělejte z vašeho vozu vizuální výraz vaší jedinečnosti!