Sebereflexní vesta - Nejsem dobrý řidič

299 Kč
Potiskneme do 48 h Potiskneme do 48 h Potiskneme do 48 h Zvolte variantu
Velikost
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Možnost vest i v ORANŽOVÉ barvě. Napište nám na info@megapotisk.cz nebo do poznámky k objednávce, že si přejete změnu barvy. 

Objednejte si naši vtipnou sebereflexní vestu s nápisem "Nejsem dobrý řidič" a udělejte z dárku pro svého kamaráda jedinečný zážitek plný smíchu! Tato vesta je skvělým vtipným darem pro každého, kdo má rád sebeironii a chce si udělat srandu z vlastních řidičských dovedností.

Výstražná vesta má dva reflexní pruhy a zapíná se na suchý zip.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Naše vtipná sebereflexní vesta s nápisem "Nejsem dobrý řidič" je dokonalým vtipným darem pro vašeho kamaráda, který si rád udělá srandu z vlastních řidičských dovedností. Tato vesta přináší lehkost a sebeironii do každodenního života a ukazuje, že i když nejste nejlepší řidič, můžete se stále bavit a brát to s humorem.

Nápis "Nejsem dobrý řidič" přináší legraci a sebeironii do každé situace. Vašemu kamarádovi pomůže si uvědomit, že nikdo není dokonalý za volantem a že chyby jsou součástí každodenního provozu.

Naše sebereflexní vesty jsou vyrobeny z kvalitních reflexních materiálů, které zajišťují vysokou viditelnost a bezpečnost ve tmě a za snížené viditelnosti. Jsou pohodlné, nastavitelné a lehké, takže se váš kamarád bude cítit pohodlně při nošení.

Objednejte si naši vtipnou sebereflexní vestu s nápisem "Nejsem dobrý řidič" jako vtipný dárek pro svého kamaráda ještě dnes a přineste mu radost, legraci a pocit sebeironie. Buďte součástí jeho vtipných příhod a přispějte k pozitivní atmosféře a radosti ve společnosti.

Ukažte svému kamarádovi, že i když není nejlepší řidič, je stále jedinečný a má schopnost se smát vlastním řidičským peripetiím!

Doplňkové parametry

Kategorie: Sebereflexní vesty s vtipnými texty - Zvýšte bezpečnost se stylem a humorem
Materiál: 100% polyester
Gramáž: 120 g/m2
Barva: Žlutá
Zapínání: Zapínání na suchý zip
Určení: Unisex