Sebereflexní vesta - Nejsem moc šikovný

299 Kč
Potiskneme do 48 h Potiskneme do 48 h Potiskneme do 48 h Zvolte variantu
Velikost
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Možnost vest i v ORANŽOVÉ barvě. Napište nám na info@megapotisk.cz nebo do poznámky k objednávce, že si přejete změnu barvy. 

Objednejte si naši vtipnou sebereflexní vestu s nápisem "Nejsem moc šikovný" a udělejte ze dárku pro vašeho kamaráda jedinečnou zábavu! Tato vesta je skvělým vtipným darem pro každého, kdo si rád zaleje svou neschopnost trochou sebeironie.

Výstražná vesta má dva reflexní pruhy a zapíná se na suchý zip.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Naše vtipná sebereflexní vesta s nápisem "Nejsem moc šikovný" je dokonalým vtipným darem pro vašeho kamaráda, který si rád zaleje svou neschopností a chce se bavit na vlastní účet. Tato vesta přidává lehkost a zábavu do každodenního života a ukazuje, že i když nejste nejšikovnější, můžete se stále bavit a brát to s humorem.

Nápis "Nejsem moc šikovný" přináší legraci a sebeironii do každé situace. Vašemu kamarádovi pomůže si uvědomit, že nikdo není dokonalý a že chyby a neschopnost jsou součástí lidského života.

Naše sebereflexní vesty jsou vyrobeny z kvalitních reflexních materiálů, které zajišťují vysokou viditelnost a bezpečnost ve tmě a za snížené viditelnosti. Jsou pohodlné, nastavitelné a lehké, takže se váš kamarád bude cítit pohodlně při nošení.

Objednejte si naši vtipnou sebereflexní vestu s nápisem "Nejsem moc šikovný" jako vtipný dárek pro svého kamaráda ještě dnes a přineste mu radost, legraci a pocit sebeironie. Buďte součástí jeho vtipných příhod a přispějte k pozitivní atmosféře a radosti ve společnosti.

Ukažte svému kamarádovi, že i když není nejšikovnější, je stále jedinečný a má schopnost se bavit a brát život s nadhledem!

Doplňkové parametry

Kategorie: Sebereflexní vesty s vtipnými texty - Zvýšte bezpečnost se stylem a humorem
Materiál: 100% polyester
Gramáž: 120 g/m2
Barva: Žlutá
Zapínání: Zapínání na suchý zip
Určení: Unisex