Sebereflexní vesta - Nejsem tak hezký, jak jsem si myslel

299 Kč
Potiskneme do 48 h Potiskneme do 48 h Potiskneme do 48 h Zvolte variantu
Velikost
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Možnost vest i v ORANŽOVÉ barvě. Napište nám na info@megapotisk.cz nebo do poznámky k objednávce, že si přejete změnu barvy. 

Objednejte si naši vtipnou sebereflexní vestu s nápisem "Nejsem tak hezký, jak jsem si myslel" a udělejte z dárku pro vašeho kamaráda jedinečný zážitek plný smíchu! Tato vesta je skvělým vtipným darem pro každého, kdo má rád sebeironii a chce si udělat srandu z vlastního vzhledu.

Výstražná vesta má dva reflexní pruhy a zapíná se na suchý zip.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Naše vtipná sebereflexní vesta s nápisem "Nejsem tak hezký, jak jsem si myslel" je dokonalým vtipným darem pro vašeho kamaráda, který má rád sebeironii a chce si udělat srandu z vlastního vzhledu. Tato vesta přináší lehkost a sebevědomí do každodenního života a ukazuje, že skutečná krása spočívá v osobnosti a smyslu pro humor.

Nápis "Nejsem tak hezký, jak jsem si myslel" přináší legraci a sebeironii do každého okamžiku. Vašemu kamarádovi pomůže si uvědomit, že vzhled není to nejdůležitější a že je důležité se cítit pohodlně ve vlastní kůži.

Naše sebereflexní vesty jsou vyrobeny z kvalitních reflexních materiálů, které zajišťují vysokou viditelnost a bezpečnost ve tmě a za snížené viditelnosti. Jsou pohodlné, nastavitelné a lehké, takže se váš kamarád bude cítit pohodlně při nošení.

Objednejte si naši vtipnou sebereflexní vestu s nápisem "Nejsem tak hezký, jak jsem si myslel" jako vtipný dárek pro svého kamaráda ještě dnes a přineste mu radost, sebeironii a pocit pohodlí. Buďte součástí jeho vtipných příhod a přispějte k pozitivní atmosféře a radosti ve společnosti.

Ukažte svému kamarádovi, že skutečná krása tkví v jeho jedinečné osobnosti a schopnosti se smát samému sobě!

Doplňkové parametry

Kategorie: Sebereflexní vesty s vtipnými texty - Zvýšte bezpečnost se stylem a humorem
Materiál: 100% polyester
Gramáž: 120 g/m2
Barva: Žlutá
Zapínání: Zapínání na suchý zip
Určení: Unisex