Sebereflexní vesta - Začátečník

Novinka
299 Kč
Potiskneme do 48 h Potiskneme do 48 h Potiskneme do 48 h Zvolte variantu
Velikost
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Možnost vest i v ORANŽOVÉ barvě. Napište nám na info@megapotisk.cz nebo do poznámky k objednávce, že si přejete změnu barvy. 

Objednejte si naši vtipnou sebereflexní vestu s nápisem "Začátečník" a udělejte z dárku pro svého kamaráda jedinečný zážitek plný smíchu! Tato vesta je skvělým vtipným darem pro každého, kdo se rád baví z vlastního začátečnického dobrodružství a zároveň poskytuje důležitý bezpečnostní prvek pro skutečné začátečníky.

Výstražná vesta má dva reflexní pruhy a zapíná se na suchý zip.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Naše vtipná sebereflexní vesta s nápisem "Začátečník" je dokonalým vtipným darem pro vašeho kamaráda, který se rád baví z vlastního začátečnického dobrodružství. Tato vesta přináší lehkost a zábavu do každodenního života a zároveň slouží jako důležitý bezpečnostní prvek pro skutečné začátečníky v různých aktivitách.

Nápis "Začátečník" přináší legraci a sebeironii do každé situace. Vašemu kamarádovi pomůže si uvědomit, že začátky jsou vždy plné výzev a že je důležité se bavit z vlastních pokusů a neúspěchů.

Naše sebereflexní vesty jsou vyrobeny z kvalitních reflexních materiálů, které zajišťují vysokou viditelnost a bezpečnost ve tmě a za snížené viditelnosti. Jsou pohodlné, nastavitelné a lehké, takže se váš kamarád bude cítit pohodlně při nošení.

Objednejte si naši vtipnou sebereflexní vestu s nápisem "Začátečník" jako vtipný dárek pro svého kamaráda ještě dnes a přineste mu radost, legraci a pocit sebeironie. Zároveň jim poskytněte důležitý bezpečnostní prvek, který jim pomůže zvýšit viditelnost a bezpečnost při jejich začátečnických dobrodružstvích.

Ukažte svému kamarádovi, že začátečnické chyby jsou součástí procesu učení a že se smíchem a pozitivním přístupem se dá zvládnout cokoli!

Doplňkové parametry

Kategorie: Sebereflexní vesty s vtipnými texty - Zvýšte bezpečnost se stylem a humorem
Materiál: 100% polyester
Gramáž: 120 g/m2
Barva: Žlutá
Zapínání: Zapínání na suchý zip
Určení: Unisex