Tričko dámské - Team Bride

Více barevných variant!
399 Kč
Potiskneme do 48 h Potiskneme do 48 h Potiskneme do 48 h Potiskneme do 48 h Potiskneme do 48 h Potiskneme do 48 h Potiskneme do 48 h Potiskneme do 48 h Potiskneme do 48 h Potiskneme do 48 h Potiskneme do 48 h Potiskneme do 48 h Potiskneme do 48 h Potiskneme do 48 h Potiskneme do 48 h Potiskneme do 48 h Potiskneme do 48 h Potiskneme do 48 h Potiskneme do 48 h Potiskneme do 48 h Potiskneme do 48 h Potiskneme do 48 h Potiskneme do 48 h Potiskneme do 48 h Potiskneme do 48 h Potiskneme do 48 h Potiskneme do 48 h Potiskneme do 48 h Potiskneme do 48 h Potiskneme do 48 h Potiskneme do 48 h Potiskneme do 48 h Potiskneme do 48 h Potiskneme do 48 h Potiskneme do 48 h Potiskneme do 48 h Zvolte variantu
Barva
Dámská velikost
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Nabízíme Vám možnost personalizace triček podle vašich přání.
Můžete si nechat přidat jména na zadní stranu trička nebo na rukáv, což dodá vašemu outfitu ještě větší osobní dotek.
Stačí nám sdělit jména a my se postaráme o to, aby trička vypadala jedinečně.

V případě požadavku na jinou barvu nám napište na info@megapotisk.cz 

 

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Představujeme vám naše trička na rozlučku se svobodou pro tým nevěsty a nevěstu elegantní korunkou! Tyto trička jsou dokonalým způsobem, jak vyjádřit svou roli a podporu nevěsty během rozlučkové oslavy.

Naše trička jsou navržena s důrazem na ženskost, eleganci a styl. Tričko pro nevěstu je zdobeno krásnou korunkou, která symbolizuje její speciální pozici v tento den. Trička pro rozlučkový den jsou vytvořena s vtipným nápisem a jsou skvělým způsobem, jak propojit celý tým nevěsty dohromady.

Trička jsou vyrobená z kvalitního a pohodlného materiálu, který vám zajistí komfort po celou dobu oslavy. Jsou k dispozici v různých velikostech, aby každý člen týmu nevěsty našel tričko, které mu bude perfektně sedět.

Chcete-li ještě více personalizovat trička, nabízíme možnost přidání jmen na zadní stranu trička nebo na rukáv. Tím dodáte tričkům ještě osobnější a unikátnější vzhled.

Připravte se na nezapomenutelnou rozlučku se svobodou s našimi tričky "Team Bride" a "Bride" s korunkou pro nevěstu. Buďte stylové, elegantní a vytvořte nezapomenutelné vzpomínky s nevěstou a týmem nevěsty. Objednání je jednoduché a rychlé, a pokud budete mít jakékoli otázky, naše zákaznická podpora je tu, aby vám pomohla. info@megapotisk.cz 

Takže neváhejte a vyberte si naše trička na rozlučku se svobodou pro nevěstu a "Tým nevěsty" s korunkou. Připravte se na skvělou oslavu plnou lásky, radosti a eleganci!

 

Proč tričko od MEGAPOTISK.cz?

  • Používáme pouze značková trička, osvědčené kvality
  • Potisk má vysokou trvanlivost a barevnou stálost
  • Trička jsou úžasně příjemná, ze 100% bavlny
  • Trička s láskou tiskneme v naší rodinné tiskárně na severu Čech

 

Certifikovaná 100% bavlna

certifikáty

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Rozlučky se svobodou
Materiál: 100% bavlna
Gramáž: 160 g/m²