Tričko pánské - Dnes a zítra

Více barevných variant!
399 Kč
Potiskneme do 48 h Potiskneme do 48 h Potiskneme do 48 h Potiskneme do 48 h Potiskneme do 48 h Potiskneme do 48 h Potiskneme do 48 h Potiskneme do 48 h Potiskneme do 48 h Potiskneme do 48 h Potiskneme do 48 h Potiskneme do 48 h Potiskneme do 48 h Potiskneme do 48 h Potiskneme do 48 h Potiskneme do 48 h Potiskneme do 48 h Potiskneme do 48 h Potiskneme do 48 h Potiskneme do 48 h Potiskneme do 48 h Potiskneme do 48 h Potiskneme do 48 h Potiskneme do 48 h Potiskneme do 48 h Potiskneme do 48 h Potiskneme do 48 h Potiskneme do 48 h Potiskneme do 48 h Potiskneme do 48 h Potiskneme do 48 h Potiskneme do 48 h Potiskneme do 48 h Potiskneme do 48 h Potiskneme do 48 h Potiskneme do 48 h Zvolte variantu
Barva
Pánská velikost
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Nabízíme Vám možnost personalizace triček podle vašich přání.
Můžete si nechat přidat jména na zadní stranu trička nebo na rukáv, což dodá vašemu outfitu ještě větší osobní dotek.
Stačí nám sdělit jména a my se postaráme o to, aby trička vypadala jedinečně.

V případě požadavku na jinou barvu nám napište na info@megapotisk.cz 

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Představujeme vám naše tričko na rozlučku se svobodou s vtipným potiskem! Toto tričko je skvělým způsobem, jak oslavit přechod do manželství a zároveň si užít poslední chvíle svobody plného smíchu.

Naše tričko je navrženo s důrazem na zábavu a originalitu. Potisk je vtipný, aby rozveselil vás i vaše přátele. Můžete si vybrat mezi různými vtipnými motivy a nápisy, které dodají vaší rozlučce se svobodou tu správnou dávku humoru a radosti.

Tričko je vyrobeno z kvalitního materiálu, který je pohodlný a trvanlivý. Máme pro vás širokou škálu velikostí, aby každý člen vaší rozlučkové party mohl najít tričko, které mu bude perfektně sedět.

Chcete-li tričko ještě více personalizovat, můžeme přidat na přání jména na zadní stranu trička nebo na rukáv. Stačí nám sdělit, jaké jméno si přejete a my se postaráme o to, aby tričko bylo ještě jedinečnější.

Připravte se na nezapomenutelnou rozlučku se svobodou s naším vtipným tričkem! Buďte originální, bavte se a vytvořte vzpomínky, které budou trvat navždy. Objednání je snadné a rychlé, a pokud budete mít jakékoli otázky, náš zákaznický servis je tu, aby vám pomohl. info@megapotisk.cz

Takže neváhejte a vyberte si naše tričko s vtipným potiskem pro nezapomenutelnou rozlučku se svobodou. Připravte se na skvělou party plnou smíchu a radosti!

 

Proč tričko od MEGAPOTISK.cz?

  • Používáme pouze značková trička, osvědčené kvality
  • Potisk má vysokou trvanlivost a barevnou stálost
  • Trička jsou úžasně příjemná, ze 100% bavlny
  • Trička s láskou tiskneme v naší rodinné tiskárně na severu Čech

 

Certifikovaná 100% bavlna

certifikáty

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Rozlučky se svobodou
Materiál: 100% bavlna
Gramáž: 160 g/m²