Tričko pánské - GAME OVER

Více barevných variant!
399 Kč
Potiskneme do 48 h Potiskneme do 48 h Potiskneme do 48 h Potiskneme do 48 h Potiskneme do 48 h Potiskneme do 48 h Potiskneme do 48 h Potiskneme do 48 h Potiskneme do 48 h Potiskneme do 48 h Potiskneme do 48 h Potiskneme do 48 h Potiskneme do 48 h Potiskneme do 48 h Potiskneme do 48 h Potiskneme do 48 h Potiskneme do 48 h Potiskneme do 48 h Potiskneme do 48 h Potiskneme do 48 h Potiskneme do 48 h Potiskneme do 48 h Potiskneme do 48 h Potiskneme do 48 h Potiskneme do 48 h Potiskneme do 48 h Potiskneme do 48 h Potiskneme do 48 h Potiskneme do 48 h Potiskneme do 48 h Potiskneme do 48 h Potiskneme do 48 h Potiskneme do 48 h Potiskneme do 48 h Potiskneme do 48 h Potiskneme do 48 h Zvolte variantu
Barva
Pánská velikost
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Nabízíme Vám možnost personalizace triček podle vašich přání.
Můžete si nechat přidat jména na zadní stranu trička nebo na rukáv, což dodá vašemu outfitu ještě větší osobní dotek.
Stačí nám sdělit jména a my se postaráme o to, aby trička vypadala jedinečně.

V případě požadavku na jinou barvu nám napište na info@megapotisk.cz 

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Představujeme vám naše tričko na rozlučku se svobodou s vtipným potiskem "Game Over". Toto tričko je skvělým způsobem, jak oslavovat přechod do manželství a zároveň si užít poslední chvíle svobody.

Naše tričko je navrženo s důrazem na zábavu a stylový vzhled. Potisk "Game Over" představuje symbolický konec svobody a začátek nového životního etapu. Tímto tričkem vytvoříte skvělý a vtipný způsob, jak vyjádřit vaši radost a nadšení.

Tričko je vyrobeno z kvalitního materiálu, který je pohodlný a trvanlivý. Máme pro vás širokou škálu velikostí, abyste našli tu správnou pro každého člena vaší rozlučkové party. Můžete si vybrat mezi různými barvami trička, které odpovídají vašemu stylu a preference.

Chcete-li tričko ještě více personalizovat, nabízíme také možnost přidání jmen na zadní stranu trička nebo na rukáv. Stačí nám sdělit požadovaná jména a my se postaráme o to, aby vaše tričko bylo ještě jedinečnější.

Připravte se na nezapomenutelnou rozlučku se svobodou s naším tričkem "Game Over". Buďte styloví, bavte se a vytvořte vzpomínky, které budou trvat navždy. Objednání je snadné a rychlé, a pokud budete mít jakékoli otázky, náš zákaznický servis je tu, aby vám pomohl.

Takže neváhejte a oslavte rozlučku se svobodou s naším vtipným tričkem "Game Over". Připravte se na skvělou party a poslední chvíle svobody s dávkou humoru a stylu!

 

Proč tričko od MEGAPOTISK.cz?

  • Používáme pouze značková trička, osvědčené kvality
  • Potisk má vysokou trvanlivost a barevnou stálost
  • Trička jsou úžasně příjemná, ze 100% bavlny
  • Trička s láskou tiskneme v naší rodinné tiskárně na severu Čech

 

Certifikovaná 100% bavlna

certifikáty

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Rozlučky se svobodou
Materiál: 100% bavlna
Gramáž: 160 g/m²