Tričko pánské - Nevyděsíš mě MÁM DVĚ DCERY Tričko pánské - Nevyděsíš mě MÁM DVĚ DCERY

399 Kč
Potiskneme do 48 h Potiskneme do 48 h Potiskneme do 48 h Potiskneme do 48 h Potiskneme do 48 h Potiskneme do 48 h Potiskneme do 48 h Potiskneme do 48 h Potiskneme do 48 h Potiskneme do 48 h Potiskneme do 48 h Potiskneme do 48 h Potiskneme do 48 h Potiskneme do 48 h Potiskneme do 48 h Potiskneme do 48 h Potiskneme do 48 h Potiskneme do 48 h Potiskneme do 48 h Potiskneme do 48 h Potiskneme do 48 h Potiskneme do 48 h Potiskneme do 48 h Potiskneme do 48 h Potiskneme do 48 h Potiskneme do 48 h Potiskneme do 48 h Potiskneme do 48 h Potiskneme do 48 h Potiskneme do 48 h Zvolte variantu
Barva
Pánská velikost
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

 

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Představujeme vám naše triko 'Nevyděsíš mě, mám dvě dcery'.

Toto triko je vyjádřením odvahy a hrdosti rodiče s dvěma dcerami.
Navrženo s ohledem na detaily a vyrobeno z kvalitních materiálů, triko nabízí nejen pohodlí, ale také jedinečný způsob, jak ukázat svou rodičovskou sílu. S výrazným nápisem 'Nevyděsíš mě, mám dvě dcery' triko vysílá poselství, že jste rodič, který je připraven čelit všem výzvám a chránit své dvě drahocenné dcery.
Pánský střih trika je moderní a pohodlný, vhodný pro každodenní nošení. Toto triko je skvělým dárkem pro otce se dvěma dcerami, ať už k narozeninám, den otců nebo jen jako projev lásky a hrdosti. Dejte najevo, že jste silný a ochranný táta svým dvěma dcerám.

Objednejte si naše triko 'Nevyděsíš mě, mám dvě dcery' ještě dnes a nosíte s hrdostí toto výjimečné oblečení, které dokazuje, že jste skutečným ochráncem a tátou dvou úžasných dcer!

 

Proč tričko od Mega Potisk?

  • Používáme pouze značková trička, osvědčené kvality
  • Potisk má vysokou trvanlivost a barevnou stálost
  • Trička jsou úžasně příjemná, ze 100% bavlny
  • Trička s láskou tiskneme v naší rodinné tiskárně na severu Čech

 

Certifikovaná 100% bavlna

certifikáty

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Pro Muže
Materiál: 100% bavlna
Gramáž: 160 g/m²